Audit Associate (Chisinau)

Suntem in căutarea unor colegi entuziaști, proactivi, pasionați, care au o puternică dorință de a învăța și caută să-și construiască o carieră promițătoare într-un mediu dinamic și prietenos.

RESPONSABILITĂȚILE TALE:

Candidații sunt așteptați să ofere suport în angajamentele de audit din diferite industrii:

  • Inventarul privind statutul companiilor clientului;
  • Crearea și întreținerea fișierelor de audit;
  • Pregătirea documentelor și rapoartelor sumare;
  • Testarea controalelor și identificarea riscurilor;
  • Validarea datelor și înregistrărilor financiare importante.

DACĂ TU:

  • Ai studii superioare economice;
  • Ai cel puțin un an de experiență în domeniul financiar (contabilitate/audit- preferabil)
  • Ai cunoștinte de Office Suite
  • Gândești analitic și ești orientat spre echipă;
  • Cunoaști limba engleză.

BENEFICIILE TALE:

  • Salariu competitiv;
  • Perspective de creștere rapida în carieră (evaluarea bi-anuala a performanței);
  • Suport deplin pentru certificarea ACCA (acoperirea taxelor pentru examene si cursurilor de pregatire, concediu de studii platit);
  • Expunere internațională;
  • Leadership tanar și prietenos;
  • Program flexibil dimineața;
  • Oficiu modern;
  • Fructe, ceai, cafea

Candidații interesați sunt invitați să ne transmită CV-ul (în engleză) la adresa de e-mail: hr.bucharest@moorestephens-ksc.ro